Aktualności

Karta Młodzieżowa – work in progress!

2018-07-17

Już ponad 15 tysięcy uczniów zapisanych jest w systemie Karty Młodzieżowej zintegrowanej z Kartą Mieszkańca „Jestem z Gdańska”. I każdego dnia przybywa nam chętnych do rozwijania kompetencji, czyli wiedzy, umiejętności oraz postaw, które pomogą w rozwoju osobistym, a w momencie wejścia na rynek pracy - w znalezieniu wymarzonego stanowiska i poruszaniu się w społeczeństwie.

A co słychać po drugiej strony systemu?

Słychać stukot klawiatur naszych programistów, którzy rozwijają system rejestracji wydarzeń i aktywności, słychać gorące dyskusje w pokoju zespołu ekspertów opracowujących macierz kompetencji, słychać rozkminkę ludzi od regulaminów i instrukcji.

Pracujemy nad rozwojem systemu Karty Młodzieżowej, aby jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych stron – tych co chcą rozwijać swoje umiejętności i tych co chcą im w tym pomóc! Nie ma drugiego takiego projektu w Polsce, wszystko testujemy po raz pierwszy i wiele spraw kluczowych wychodzi podczas pracy. Debatujemy nad jak najbardziej kompatybilną wersją systemu dopasowaną do naszych realiów i przede wszystkim nad tym, by kompetencje były szyte na miarę możliwości!

Będziemy gotowi, by wystartować 1 września! W sierpniu planujemy przeprowadzenie testów wraz z kilkoma partnerami! Śledź nasze aktualności, monitoruj swój panel!

W razie niecierpiących zwłoki pytań, pisz na mail: karta@morena.org.pl